Producent stropów - firma GRANORD Sp. z o.o.

Firma GRANORD Sp. z o.o. jest polską filią czeskiej firmy CZ NORD s.r.o., działającej na czeskim rynku budowlanym w zakresie produkcji konstrukcji stropowych z betonu sprężonego marki NORDSTROP od 2000 roku.

GRANORD Sp. z o.o. w Polsce rozpoczęła działalność w 2010 roku. Nasza pierwsza inwestycja to rozpoczęcie produkcji w nowoczesnym zakładzie w Jaworze pustaków stropowych dla konstrukcji stropowej GRANORD

Naszą filozofią jest działanie z uwzględnieniem aspektów ekonomicznych i społecznych. Nasi klienci wiedzą, że zawsze znajdujemy dla nich odpowiednie rozwiązanie techniczne i ekonomiczne, w szczególny sposób dbając o jakość dostarczanych przez nas konstrukcji stropowych, skutecznie podnosimy wartość ich projektów.

Dzięki serwisowi GRANORD Sp. z o.o. zapewniamy klientom kompleksową obsługę.

Będąc producentem konstrukcji stropowych zdajemy sobie sprawę, że naszym zadaniem jest służenie klientowi, dbanie o jego bezpieczeństwo i przynoszenie mu trwałych korzyści.

Dzięki jakości, szybkości i efektywności jesteśmy liderem w naszej branży.

 
l Aktualności l O firmie l Produkty l
 
 
 
 
 
  GRANORD Sp. z o.o., Kuziennicza 4, 59-400 Jawor
Copyright Granord 2011, Producent | systemy stropowe Granord | belki stropowe | pustaki stropowe | filigrany | prefabrykaty